Loading color scheme

zděný rodinný dům Brno

Klasické nebo moderní rodinné domy zděné z cihel nebo jiných moderních materiálů vydrží celé generace.

Postavíme pro vás klasické i moderní domy od bungalovu po patrové budovy.

A i přestože se může zdát zdění domu jako tradiční, pak věřte, že i zde je mnoho technologických a sofistikovaných pokroků, díky kterým váš dům splní i ty nejnáročnější podmínky pro nízkoenergetické stavby.

 

 

 

Proč tedy zvolit zděný dům

    • Dlouhá životnost

Nejspolehlivějším materiálem pro stavbu zděného domu jsou pálené cihly, které jsou lety prověřenou jistotou. Cihly zajistí dlouhou životnost vašeho domu. Jen se podívejte na staleté stavby, které vydržely požáry nebo povodně. Stavební materiály na zdění jsou pevné a robustní a z toho plynou i další výhody těchto staveb.

    • Stálost materiálu

Technické i tepelné parametry a objemová stálost pálených cihel zaručuje neměnnou funkčnost domu. Nedochází tak k prasklinám ve zdivu při rozpínání a smršťování domu. I tyto vlastnosti prodlužují živostnost cihlových domů.

    • V létě chládek, v zimě teplo

Rodinné domy z cihel mají skvělou tepelnou akumulaci, díky tomu vytváří ideální podmínky pro příjemný a pohodlný život. Takové vlastnosti oceníte především v čase, kdy se vlhkost a teplota změní oproti příjemnému průměru. Tepelná izolace funguje v létě i v zimě. V létě vám váš domov poskytne příjemný chládek, v zimě naopak udrží dostatek tepla. Při použití kvalitní izolace navíc snížíme náklady na vytápění.

    • Maximální soukromí

Zděný dům vám poskytne dostatečnou ochranu před zvuky jak zvenčí, tak uvnitř domu. Tuto vlastnost oceníte především u více patrových domů, kde není žádoucí, aby se podlahou z patra přenášely zvuky do přízemí.

Zděný dům od spolehlivého dodavatele

Stavění domů je pro nás posláním. Vyberte si svůj vysněný dům, který pro Vás budeme realizovat. Na českém stavebním trhu působíme již celou řadu let, za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, díky kterým zaručujeme kvalitní služby.

Vytvoříme pro vás vysněný dům, který pro vás bude domovem.