Loading color scheme

dřevostavba Brno

Dřevostavba vám splní sen o krásném rodinném domě rychle a za rozumnou cenu, přitom bez kompromisů.

Od pradávna bylo dřevo důležitým materiálem používaným při stavbách obydlí. Během tří minut vyroste dostatek množství dřeva na jednu dřevostavbu. Dřevo je na světě jedinou surovinou, která je plně obnovitelná. Díky dřevostavbě tedy získáte rodinný dům za rozumnou cenu ve velmi krátkém časovém horizontu. Proč si tedy zvolit dřevostavbu místo klasického zděného domu? Důvodů je hned několik, ale nejlépe vám je přiblíží výhody dřevostaveb.

 

 

Dřevostavby rodinných domů

Stavíme dřevěné rodinné domy patrové i bungalovy dle individuálních projektů, které ale musí zachovat certifikovanou technologii. V naší nabídce najdete též klasické, ale i moderní dřevostavby, které realizujeme na klíč včetně všech stavebních a úklidových prací. Samozřejmě se domluvíme s klientem i na stavbě hrubé stavby.
Ke stavbám rodinných domů smluvně garantujeme pevnou cenu a termín dodání. Díky suché výstavbě je stavba dřevostavby velmi rychlá, efektivní a téměř bezodpadová.

Výhody dřevostaveb

Dřevostavby mají celou řadu výhod, ke kterým patří flexibilita a vysoká variabilita, ekologičnost, ale především se jedná o zdravé bydlení. Dřevo umí v interiéru skvěle vyrovnávat vlhkost, a navíc blahodárně působí na naši mysl. Jaké jsou další neodmyslitelné výhody dřevostaveb?

  • Nízká energetická náročnost

Dřevostavby jsou oblíbené především pro svou nízkou energetickou náročnost, ale také kvalitní materiály. Jsou ekologické a zdravotně nezávadné.

  • Dlouhá životnost

Vámi zvolená dřevostavba bude sloužit několika generacím vaší rodiny. Životnost je počítána mezi 80–100 lety .

  • Izolační vlastnosti

Moderní sendvičové konstrukce zaručují skvělou zvukovou izolaci v interiéru, ale také venkovní zvuky jsou dobře eliminovány.

  • Rychlá výstavba

Obecně je známé, že dřevostavba je tou nejrychlejší variantou stavění rodinných domů. Jestliže se dnes rozhodnete, že chcete dřevostavbu, pak příští Vánoce již budete trávit ve svém novém domově.

  • Nehořlavost

Všechny používané materiály na výstavbu dřevostavby jsou odolné vůči rozšíření požáru. Plameny jsou brzděny vícevrstvou konstrukcí a deskami z nehořlavých materiálů.

  • Nízká cena stavby

Pomocí mnoha moderních technologií jsme schopni postavit levné, a přesto kvalitní bydlení pro vaši rodinu.

Dřevostavby mají celou řadu nevyvratitelných výhod a předností. Ty jistě budou hlavním důvodem, proč si pořídit právě dřevostavbu. A my vám se stavbou vysněného bydlení rádi pomůžeme.