Loading color scheme

pozemní stavitelství Brno

Jsme stavební společnost s kvalitní technickou základnou a týmem zkušených, profesionálních pracovníků, kteří mají letitou praxi v oboru.

Provádíme různorodé pozemní stavby od rodinných domů z klasických i moderních materiálů, bytové i komerční domy.

 

 

 

 

Proč stavět s námi?

Všechny zadané zakázky realizujeme v nadstandardní profesionální úrovni. I přesto, že naše společnost byla založena v roce 2019, máme více než 20 let zkušeností ve stavebním oboru. Za tuto dobu jsme zrealizovali několik desítek pozemních staveb od rodinných domů až po rozsáhlé bytové komplexy.

Každý klient je pro nás důležitý, neděláme rozdíly mezi rodinou a developerem. Všechny zakázky řešíme s nejvyšší prioritou. Při práci používáme kvalitní stavební materiály, abychom zajistily dlouhou živostnost každé stavby.

Pozemní stavby od nás

    • Nové rodinné domy a objekty určené k bydlení

Stavíme a rekonstruujeme rodinné, bytové domy i domy pro rekreaci, jako jsou chaty a rekreační objekty.

    • Rekonstrukce a výstavbu průmyslových objektů

Stavíme a rekonstruujeme průmyslové budovy a haly určené pro služby a výrobu. Provádíme stavby ekologických staveb a rekonstrukce památek atd.

  • Stavby montovaných garáží

Rychle, bezpečně a moderním způsobem stavíme montované garáže s omítkou. Tyto montované garáže mají různé rozměry, díky tomu vyhovíme každému zákazníkovi. Mají široké spektrum využití od garáže, úložného prostoru, skladu a mnoha dalších.

  • Zateplování obvodových plášťů budov
  • Realizace drobných staveb

Nezaměřujeme se pouze na velké stavby, ale realizujeme menší stavby jako oplocení, krby, komíny a další.

Pozemní stavby od profesionálů

Kontaktujte naši divizi pozemních staveb na telefonním čísle 731 990 251, napište nám na email: info@mivesastav.cz nebo se zeptejte pomocí kontaktního formuláře.