Loading color scheme

Vyřídíme pro vás dotaci na zateplení domu, výměny oken, výstavby zelených střech a jiné dotace v rámci programu Nová zelená úsporám.

Nová zelená úsporám je program Ministerstva životního prostředí. Je administrován Státním fondem životního prostředí ČR. Jedná se o nejefektivnější dotační program v naší zemi, který je zaměřen na úsporu energií v bytových a rodinných domech.

Jedná se především o podporu snižování energetické náročnosti obytných budov – především jejich zateplení ať komplexní nebo dílčí, dále pak výstavbu domů s minimální energetickou náročností a využití obnovitelných zdrojů.

 

 

 

 

Co Nová zelená úsporám podporuje?

    • Renovace bytových a rodinných domů

Zateplení fasády, rekonstrukce střechy, stropů, výměna dveří a oken.

  • Výstavbu nových nízkoenergetických domů tzv. pasivních domů
  • Budování solárních termických a fotovoltaických systémů
  • Výsadbu zelených střech
  • Systémy na využití tepla z odpadních vod
  • Budování rekuperace
  • Výměna původních zdrojů tepla za tepelná čerpadla, kotle na biomasu a další

Kdo může žádat o dotace?

O dotace z programu Nová zelenám úsporám mohou žádat vlastníci nebo stavebníci bytových a rodinných domů. Tedy fyzické i právnické osoby.

Podle energetické úspory můžete ušetřit i 50 % z celkových nákladů

Chcete čerpat dotace, ale nevíte si rady?

Našim klientům poskytujeme celou řadu služeb, ke kterým patří mimo jiné vyřízení žádosti o dotaci z programu Nová zelená úsporám. Dotace je možné čerpat v průběhu nebo po dokončení projektu, a to do 31.12.2021, nebo do vyčerpání dotačního balíku.

Vyřízení dotace bez starostí

Máte zájem o čerpání dotací a chcete ušetřit svůj drahocenný čas? Zašlete nám nezávaznou poptávku na email: info@mivesastav.cz nebo nám zavolejte na číslo +420 792 293 288.