Loading color scheme

Autodoprava

autodoprava

Naše společnost se zabývá celou řadou služeb, mezi které patří také autodoprava. Převážíme různé materiály po celé České republice.

U nás je možné vše a vždy se našim zákazníkům snažíme maximálně vyhovět.

Ať už potřebujete přepravit cokoliv a netušíte na koho se obrátit, pak pro vás máme řešení. Naše profesionální služby jsou vám plně k dispozici. Nezáleží na tom, kam nebo odkud to bude, není důležité kolik materiálu bude, rychlá a spolehlivá přeprava je vám k dispozici.

Naše primární lokalizace autodopravy je Brno a jeho okolí, nicméně vaši zásilku dovezeme odkudkoliv a kamkoliv.

 

Jaké služby poskytujeme?

Našim zákazníkům poskytujeme různorodé služby v autodopravě, nákladní autodopravě a přepravě s hydraulickou rukou.

    • Nákladní autodoprava

Disponujeme mnoha automobily. Náš vozový park má k dispozici nákladní vozidla, která rychle a spolehlivě naloží, převezou jakýkoliv náklad. Jsme schopni přepravit řezivo, dřevo i palety, také betonový stavební i jiný stavební materiál. Přivezeme a odvezeme také lešení, kontejnery a jiné.

    • Autodoprava s hydraulickou rukou

Je zbytečné objednávat si nákladní vůz a jeřáb, protože díky našim vozům s hydraulickou rukou získáte dva stroje za cenu jednoho. Je to nejen elegantní a finančně lepší řešení, ale také ekologičtější řešení.

Proč si vybrat právě nás?

  • Všechny naše vozy řídí zkušení profesionální řidiči.
  • Každé vozidlo je v bezvadném technickém stavu a odpovídá mezinárodním předpisům.
  • Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc termínem i kapacitou vozového parku.

Profesionální autodopravce v Brně i v celé České republice

Aktuálně disponujeme širokou škálou moderní techniky, díky které jsme schopni zajistit našim zákazníkům komplexní služby v oblasti autodopravy, nákladní autodopravy a při přepravě a manipulaci s nákladem.

Kontaktujte naši divizi autodopravy na telefonním čísle 607 013 026, napište nám na email: autodoprava@mivesastav.cz nebo se zeptejte pomocí kontaktního formuláře.